2012/2013. év : BSZSK - SZERENCS

BSZSK - SZERENCS

BV  2013.03.17. 21:39

PETI BÁCSI ÍRÁSA

16:37 Peti bácsi: Csorba befordul a büntetővonalon, bedob egy tempót. Vége: 80-65-re nyertünk

16:36 Peti bácsi: 25 másodperc van hátra.
16:36 Peti bácsi: Uros beüt egy lepattanót a gyűrűbe, utána labdát szerez és gólpasszt ad hajdúnak. 78-65
16:34 Peti bácsi: Hajdú labdát szerez(ne), gurul előre a labda, nem sikerül megfogni. Jobbról kapunk egy triplát
16:34 Peti bácsi: a második is
16:34 Peti bácsi: Az első jó
16:33 Peti bácsi: 1:33 van hátra a meccsből
16:32 Peti bácsi:
16:32 Peti bácsi: Csorba kapja meg a gyűrű alatt, keresztbe verik, két dobás lesz az időkérés után
16:32 Peti bácsi: Kivédekezzük, 72-62
16:32 Peti bácsi: labdaszerzés, Csorba és Hajdú indul 2-1-ben, hajdú ziccert dob.
16:31 Peti bácsi: 70-62
16:31 Peti bácsi: Most mindkettő bemegy!
16:31 Peti bácsi: Hajdú tör be, fogják a kezét, két dobás.
16:30 Peti bácsi: 2:44
16:30 Peti bácsi: 68-62
16:29 Peti bácsi: Mezőnyfault után két szerencsi büntető.
16:28 Peti bácsi: bal ziccerével 68-60, szerencsi időkérés
16:27 Peti bácsi: Csorba
16:27 Peti bácsi: Kivédekezzük nagy nehezen
16:27 Peti bácsi: Kimarad a tempónk
16:26 Peti bácsi: A második bemegy, 66-60. Most a Szerencs támad le
16:26 Peti bácsi: Két szerencsi büntető (bónusz miatt)
16:24 Peti bácsi: 4 perc van hátra
16:24 Peti bácsi: Időkérés
16:24 Peti bácsi: Eladjuk, de Hajdú visszafutva jól védekezik, így nem kapunk kosarat. Ők jönnek majd az alapunkról.
16:22 Peti bácsi: 4:30 van hátra
16:22 Peti bácsi: Csorba tempójával 66-59
16:22 Peti bácsi: Nincs baj,
16:22 Peti bácsi: Bere védőt szedett, majd mintha begörcsölt volna a lába.
16:21 Peti bácsi: Nagy labdát szerez, de Dant rosszul indítjuk.
16:21 Peti bácsi: a másodikat is, 64-59
16:21 Peti bácsi: Dan az elsőt bedobja
16:20 Peti bácsi: Dan kap két büntetőt. Előtte Hajdú is kaphatott volna néhányat.
16:19 Peti bácsi: Rengeteg hiba van a játékunkban
16:18 Peti bácsi: Rac ziccert hagy ki, maj2-59, időd bal alapról kapunk egy újabb kettest. 62-59, időkérés
16:18 Peti bácsi: Hajdú kapott három dobást.Az első ment csak be, de utána kivédekeztük. Rac dob kosarat a palánk alól. kapunk egy triplát. 62-57
16:16 Peti bácsi: empót, majd Uros eladja, a Szerencs kosarat dob. 59-54
16:16 Peti bácsi: l kapunk egy t
16:16 Peti bácsi: Bal alapr
16:16 Peti bácsi: 7:35 van hátra a meccsből.
16:15 Peti bácsi: hajdú balról dob triplát, majd uros ziccert. 59-50
16:14 Peti bácsi: 54-50
16:14 Peti bácsi: Faultos kosarat kaptunk. A büntető lejött.
16:14 Peti bácsi: Farkas végigviszi, betör, középen bedobja.
16:14 Peti bácsi: Továbbra is 52-48
16:12 Peti bácsi: Mindkettő kimaradt
16:12 Peti bácsi: Hajdút betörés közben nyakon vágják, dobhat ketőt.t
16:12 Peti bácsi: Uros, Dan, Hajdú, Farkas, Bere
16:11 Peti bácsi: Mi kezdjük az utolsó negyedet. Az ellenfél nagyot védekezett ebben a negyedben.
16:10 Peti bácsi: 52-48 áll az eredményjelzőn.
16:10 Peti bácsi: Csorba fordul be a bal oldalon, beerőszakolja. kivédekezzük, de 2 másodperc alatt már nem tudunk kosarat dobni. Vége a 3. negyednek.
16:09 Peti bácsi: Farkas balról bever egy triplát, soha jobbkor. 50-48
16:08 Peti bácsi: 1 perc
16:08 Peti bácsi: Befut a centerük, kosarat dob. 47-48
16:08 Peti bácsi: Csorba tempója kimrad.
16:07 Peti bácsi: Alapvonali bedobás után Csorba dobja be a gyűrű alól, 47-46
16:06 Peti bácsi: Betöréses kosarat kapunk. 45-46
16:06 Peti bácsi: Bere bevág egy középtávoli tempót, 45-44
16:06 Peti bácsi: A második beesik, 43-44.
16:05 Peti bácsi: Az első jó, 43-43
16:05 Peti bácsi: Továbbra sem eredményesek a támadásaink. Ők indulnak, dobhatnak kettőt.
16:04 Peti bácsi: A második jó. 43-42
16:04 Peti bácsi: Az első kimarad.
16:04 Peti bácsi: Nagy eddigi betörései sikertelenek voltak. Most kap két dobást.
16:04 Peti bácsi: Újabb kosarat kapunk, indulásból. egál
16:03 Peti bácsi: Újabb kosarat kapunk, centerből. 42-40, 4:40 van a 3. negyedből.
16:02 Peti bácsi: Nagy kapja meg alapon, meglökik a derekát, faultos kosár. A büntető kimarad, ők dobnak egy kosarat. 42-38
16:01 Peti bácsi: Nagy enged el egy triplát jobb alapról, dobás után fault. Alapról jövünk.
16:00 Peti bácsi: Eladjuk, indulnak, másodjára bedobják.
15:59 Peti bácsi: 40-34
15:59 Peti bácsi: Most bal alapról kapunk dobócsel után egy tempót. Időt kérünk.
15:58 Peti bácsi: Újra balról kapunk egy túl tiszta távolit. Nálunk hajdú dob jobbról egy triplát, 40-32
15:57 Peti bácsi: támadólepattanóból dob egy kosarat, 37-30
15:56 Peti bácsi: Kapunk egy indulásos tempót. 35-30
15:56 Peti bácsi: Sok támadás marad ki itt is, ott is.
15:55 Peti bácsi: Balról kapunk egy távoli kettest.
15:54 Peti bácsi: Ők kezdik a 3. negyedet. Nálunk Csorba, Bere, Farkas, , Rac, Hajdú
15:42 Peti bácsi: Csor
15:41 Peti bácsi: Az ellenfél visszajátssza a labdát.
15:41 Peti bácsi: Uros labdát szerez, végigviszi, kihagyja, és utána ráesik az ellenfélre.
15:41 Peti bácsi: Jó az első, 35-26. 1:30
15:40 Peti bácsi: Mintha fáradna az ellenfél. vagy mi pörögtünk fel egy kicsit. Most Korcsog, Uros, Vlado, Bere, Csorba van a pályán, Vlado dobhat kettőt.
15:39 Peti bácsi: Indul az ellenfél, uros keresztbe nyúlva kipiszkálja ziccerben az ellenfél kezéből a labdát
15:39 Peti bácsi: án kimarad a támadásunk.
15:39 Peti bácsi: Több rossz dobás ut
15:38 Peti bácsi: 2:10
15:38 Peti bácsi: Két szerencsi büntető. Topa lelkes támogatása mellett az első büntető kimarad, a második jó. 34-26
15:37 Peti bácsi: Hajdú indulásos kosarával 34-25
15:36 Peti bácsi: Egész pályás letámadás.
15:35 Peti bácsi: Kimarad mindkettő. farkas betört jobb alapon, verték ketten, jó a kosár. Bere szeriplájával 32-25rez újabb védőt. nagy t
15:33 Peti bácsi: Indulunk, Bere passzol keresztbe Dannak, aki fordulásból bepörgeti. 27-25-re vezetünk, két vendégbüntető (center)
15:32 Peti bácsi: Az mellettünk szól, hogy több bevethető emberünk van.
15:31 Peti bácsi: Jól védekezünk, Farkasba belefordulnak, támadóhiba. Időkérés. Kb. 5 perc
15:30 Peti bácsi: A második jó. Egál.
15:30 Peti bácsi: Kihagyjuk a támadásainkat, ők viszont dobnak egy ziccert. 24-25-nél Nagy Á. jut két büntetőhöz.
15:29 Peti bácsi: A nemzetközi helyzet egyre fokozódik. Kezd mindenki felpaprikázódni
15:28 Peti bácsi: A játékvezetők sajnos ritkán találnak. 24-23 ide, 6:18 van a félidőig
15:27 Peti bácsi: Racról megy ki a labda a támadópalánk alatt. lepattanó után kapunk egy közelit. 24-23
15:26 Peti bácsi: Uros a támadólepattanót egy kézzel húzza be a gyűrűbe, 22-18. Az ellenfélnél lépés. Hajdú bedob egy középtávolit. triplát kapunk. 24-21
15:25 Peti bácsi: Uros labdafelhozatal közben eladja, újabb kosarat kapunk. 20-18
15:24 Peti bácsi: Csorbától elveszik a labdát pozíciózás közben. kapunk egy palánkos tempót. 20-16
15:22 Peti bácsi: Vége az első negyednek:20-14-re vezetünk, mi kezdjük a másodikat.
15:21 Peti bácsi: Dan leszedte a lepattanót, ketten nyakonverték, elvesztette a labdát. kaptunk belőle egy ziccert.
15:20 Peti bácsi: Bemegy mindkettő, 20-12
15:20 Peti bácsi: Dan dobhat kettőt.
15:20 Peti bácsi: Az első bement. A második után jajgatva esett el a vendégek centere. Nálunk Rac dobott jobbról egy triplát. A másik oldalon lepattanót szedett.
15:19 Peti bácsi: Hajdú kap újabb faultot. Két szerencsi büntető. 1:16 van hátra az 1. negyedből.
15:18 Peti bácsi: Lejárt a támadóidőnk.
15:17 Peti bácsi: A második bemegy, 15-11. Bere helyett Dan jön a pályára.
15:16 Peti bácsi: Bere betör, kap két dobást.
15:16 Peti bácsi: Újabb szerencsi betörés, faultos kosarat kapunk. 2:27 van a negyedből. Jó a büntető, 14-11
15:15 Peti bácsi: Farkas helyett Rac a pályán.
15:15 Peti bácsi: Bere belép a gyűrű alá, kapja Urostól, 12-8. Centerben jó nagy csihi-puhi van. Uros indul, 14-8
15:14 Peti bácsi: Szerencsi betörés, 10-8 ide.
15:14 Peti bácsi: Farkas dobhat kettőt, miután húzták a mezét. Mindkettő jó.
15:12 Peti bácsi: Szerencsi időkérés. 9-6-ra vezetünk, 4:31 van hátra az első negyedből
15:11 Peti bácsi: Hát... Hajdú betört, ziccerben szándékosan lökik a derekát, mehet tovább. A másik oldalon baromi nagy Hajdú-fault helyett miénk a labda támadó miatt, "kompenzáltak". Farkas jobbról dob egy triplát
15:09 Peti bácsi: Újra kivédekezzük.
15:09 Peti bácsi: Nálunk lépést fújnak (talán Hajdú). A centerük dob egy palánkos kosarat a büntetőn kicsit belülről. hajdú tempója kimarad. Kivédekezzük, hajdú most dob egy palánkos kettest, 6-6
15:07 Peti bácsi: Farkas most jobbról hagyja ki a triplát. Indítanak, de kilépnek. A következő támadásunk is eredménytelen, ők szintén rosszul indítanak. Bere balról fordul be és dob kosarat, náluk szintén bal oldali betörés, 4-4
15:05 Peti bácsi: 1:53 telt el, 2-2
15:05 Peti bácsi: Farkas védőt szed, majd a másik oldalon kihagy egy triplát. Szerencsi betörés, leosztás az alapon belépő centernek, kosarat kapunk. időt kérünk.
15:04 Peti bácsi: Bere megszelídíti a védőlepattanót. A támadópalánk alatt befordul és elesik. Az ellenfél már másodszor szed támadólepattanót, utána kihagy 2 büntetőt.
15:02 Peti bácsi: Viszont egy szerencsi lökés után mi támadhatunk. hajdú balról betör és jobb zirt dob, 2-0
15:01 Peti bácsi: Viszonylag kevés néző van a Karacs termében, 100 alatti. Ők hozták el feldobásnál a labdát.
15:01 Peti bácsi: A szerencsieknek nem igazán tetszett az általunk felajánlott meccslabda, nekünk pedig az ő labdájuk nem volt szimpatikus. Végül a mi labdánk nyert, mert a szerencsiek engedtek.
14:59 Peti bácsi: Az ellenfél sok játékossal érkezett. 12-en vannak, ha jól számoltam, de ebből hárman fiatalok, egy pedig szponzornak tűnik életkora és játéktudása alapján
14:57 Peti bácsi: 2013. március 17. 15.00: Békési SZSK - Szerencs NBII-es meccs. Jv.: Pálszabó, Papy