2010/2011. év : DEAC-BSZSK

DEAC-BSZSK

BV  2011.04.18. 21:20

PETI KÖZVETÍTÉSE

20:59 Jimmy: A hátralévő mérkőzéseken a becsületünkért kell küzdenünk, hogy legalább az a fránya negyedik hely meglegyen hamár a harmadik hely elúszott.

20:35 Jimmy: 0 védekezéssel nem lehet meccset nyerni!
20:35 Jimmy: Sajnos rövid álom volt :-(
20:31 Peti bácsi: Vége: 106-98-ra nyert a DEAC
20:31 Peti bácsi: Betojt a net: 3 másodperc, 106-98 oda
20:30 Peti bácsi: 104-98, 13 másodperc
20:29 Jimmy: finito :-( :-(
20:28 Peti bácsi: 104-98 oda, 40 mp, támadnak
20:26 Jimmy: na mi van már ? megszakadtál Peti?
20:22 Peti bácsi: Kapunk egy palánk alattit, Farkas triplával válaszol, majd debreceni lépéshiba. 102-97 oda, 1:49, és támadunk
20:21 Peti bácsi: Takács labdát szerzett, Bere tempót dob, 100-94, 2:22
20:20 Peti bácsi: 2:50
20:20 Peti bácsi: Rácz betörésével 100-92
20:19 Peti bácsi: 100-90
20:19 Peti bácsi: Takács büntetőivel 98-90
20:18 Peti bácsi: 3 debreceni büntető, bemegy mindhárom. 98-88 oda, 3:48 van hátra
20:18 Jimmy: Mi a franc van? Ők élednek fel? :-(
20:17 Peti bácsi: 4 és fél van hátra, 95-88
20:16 Jimmy: pfff :-(
20:16 Peti bácsi: Triplát kapunk, 93-88 oda
20:16 Jimmy: GYERÜNK SRÁCOK! MEGFOGTUK ŐKET NEM SZABAD HAGYNI FELÁLLNI AZ ELLENT!
20:16 Peti bácsi: Kapunk egy befutásos kosarat, majd Csorba is dob egy ziccert
20:15 Peti bácsi: 88-86, mert bement a büntető!
20:15 Peti bácsi: Farkas félelmetesen nagy labdát nyomott be Bere Marcinak, aki faultos kosarat dobott!
20:14 Peti bácsi: 6 perc van a meccsből, 5 pont oda. TÁLTOS!
20:14 Peti bácsi: Lepattanónál Szalai ellen fújnak, jogosan.
20:13 Peti bácsi: De miénk a labda!
20:13 Peti bácsi: Bere egy ütközés után a földön maradt, de tud játszani.
20:13 Jimmy: áááááá :-(
20:13 Peti bácsi: Kivédekezzük, eladjuk
20:12 Peti bácsi: Csorba kosarával 88-83 oda
20:11 Peti bácsi: Bere Marci újra úszik a lepattanókért, Farkas tempót dob, 86-81
20:10 Peti bácsi: Kapunk egy belemenős kettest, Takács Imi gyorsan válaszol, debreceni időkérés. 86-79 oda a tábla szerint.
20:09 Jimmy: Ez-az! GYerünk!
20:09 Peti bácsi: Az utolsó akciónk káprázatos volt, szerafinnal befejezve. Farkas betörésből eredményes. 84-77
20:08 Peti bácsi: 84-75
20:06 Peti bácsi: Kapunk egy távoli kettest. Vége a negyednek: 84-73 oda.
20:05 Jimmy: Jó lenne lefaragni a hátrányból a negyed végéig! Csupi nincs?
20:05 Peti bácsi: Takács Imi centerkosara után Farkas labdát szerez, Takács újabb kettest dob, 82-73
20:04 Peti bácsi: Viszont sok labdát el is adunk, most is, kapunk egy zsákolásos kosarat. Az ellenfél is eladja. 82-69 oda, 1:30 van a 3. negyedből
20:03 Peti bácsi: Debreceni büntetők, 80-69. Sok-2 ebben a negyedben a faultarány
20:02 Peti bácsi: Korcsog helyett Takács a pályán
20:01 blbekes: HAJRÁ, HAJRÁ, nem létezik, hogy ilyen helyzetben nem tudjuk átlépni a saját árnyékunkat!
20:01 Peti bácsi: 3 perc van a 3. negyedből. Oláh betör, 2 pont, 78-69
20:01 Peti bácsi: Kivédekezzük
20:01 Peti bácsi: 78-67 oda
20:00 Peti bácsi: Kapunk egy triplát
20:00 Peti bácsi: Most Csorba ellen fújtak faultot védőlepattanó közben. Ezek is bemennek, 75-67
19:59 Jimmy: HAJRÁÁÁÁ!
19:59 Peti bácsi: Korcsog befordulásos kosara, majd szerelése után Farkas triplát dob! 73-67

19:58 Peti bácsi: debreceni lépéshiba

19:58 Jimmy: Hát igen ;-)
19:58 Peti bácsi: Farkas duplájával közelebb jövünk
19:58 blbekes: Szia! Nagyon kellene a jó védekezés!
19:58 Peti bácsi: Most a Korcsog, Oláh, Farkas, Csorba, Bere ötösünk van a pályán
19:58 Jimmy: Gyerünk srácok! Szedjük össze magunkat van még 15 perc!!!!!!
19:57 Jimmy: Szia Lajos!
19:56 Peti bácsi: Bemegy mind2, időt kérünk. 73-60 oda
19:56 Jimmy: :-) HAJRÁ!
19:56 Peti bácsi: Támadólepattanó közben Bere ellen fújnak. Két debreceni büntető következik. 5 perc telt el.
19:56 blbekes: Táltosok, gyerünk!!
19:55 Peti bácsi: Tripla közben lépést fújnak a debreceni játékos ellen.
19:55 Peti bácsi: Meg lehetne táltosodni. Csorba büntetői bemennek, 71-60
19:54 Peti bácsi: Újabb debreceni kosár. 71-58. Csorba tempója közben faultot fújnak, 2 dobás lesz.
19:53 Peti bácsi: Korcsog labdát szerez, de támadásban elmegy a bogyó.
19:52 Peti bácsi: Farkas-tripla, 69-58
19:52 Peti bácsi: Balról kapunk egy triplát... 65-53. Csorba válaszol kettessel. Így nem jó üzlet. Bunkó kosarat kaptunk. Majd eladott labda után lefutásból egy faultos kosarat. A büntető után övéklé a lepattanó
19:50 VIm: A 48 dobott pont nem rossz, de a kapott 59 !!! az katasztrófa.
19:50 Peti bácsi: Farkas triplájával 62-53 oda
19:49 Peti bácsi: Most egy 8 és fél méteres triplát kaptunk a kis emberüktől, Bere a palánk alól válaszol. 62-50 oda
19:48 Peti bácsi: Elkezdődött
19:42 Jimmy: IDEGES VAGYOK, SZEDJÜK ÖSSZE VÉGRE MAGUNKAT! NE HAGYJUK, HOGY MÁR MA VÉGE LEGYEN AZ ÁLMOKNAK!!!!!!!
19:42 Peti bácsi: Élükön Fery Tibivel Félidő: 59-48 a DEAC-nak
19:42 Peti bácsi: Megérkeztek a békéscsabai játékosok a meccsre
19:41 Peti bácsi: 59-48
19:41 Peti bácsi: Bere dobhat kettőt. 24 másodperc van a 2. negyedből.
19:40 Jimmy: Ez a csapat gyengült a Békésen játszóhoz képest, a centerük B-be ment...
19:39 Peti bácsi: Takács Imitől elveszik a labdát a körte közepén, miközben leütötte.
19:39 Peti bácsi: 1:40 van szünetig. Támadunk. Csorba remek passzból ejti be a ziccert, majd ők is kidobják a labdát. 57-46
19:39 Jimmy: Attól, hogy fújnak mindent nem kell hagyni őket játszadozni, kőkemény védekezésből kell eredményes támadást építeni.
19:38 Peti bácsi: Eladjuk. Szerencsére ők is kihagyják a dobásukat, Ráczé a védőlepattanó.
19:37 Peti bácsi: Kapunk egy triplát... 57-44 oda
19:37 Peti bácsi: Rácz lemarja a védőlepattanót. Eladjuk...
19:36 Peti bácsi: Eladtuk
19:36 Peti bácsi: Bemennek... 54-44
19:36 Peti bácsi: Kimentünk egész pályás zónára. Egyenlőre nem jött be. Csorba faultolt a félpályánál, 2 dobás
19:35 Peti bácsi: Igen, Jikmmy, limonádé a védekezésünk, de ha közelebb megyünk, akkor egyből faultot kapunk. Ez is benne van valamelyest.
19:34 Peti bácsi: 3 perc, a büntetőkből 1 ment be, 52-44 oda. (Talán) debreceni időkérés.
19:34 Peti bácsi: Takács Imi harcol ki két büntetőt befordulásból. Farkas remekül látta, hogy Takács megfogta a pozíciót.
19:33 Peti bácsi: Nahát! Lépést fújtak ellenük is, vagy nem is tudom
19:32 Peti bácsi: Ezek is bemennek. 49-39 oda. Szalai labdaszerzésből végigviszi, jó a kosár, de kapunk egy újabb triplát: 52-41 oda Szalai újabb kosarával 52-43
19:31 Peti bácsi: Újra középső betörés, kettőt dobhat az ellenfél.
19:31 Peti bácsi: Farkas jobbról triplát dob, 47-39
19:30 Peti bácsi: Talán Csorba dobott gy ziccert, 45-36, ez a jó eredmény. Két debreceni büntető. Félelmetes, hogy milyen biztos kézzel dobják. Illetve ha nem, akkor beesik. 47-36 oda. 5 perc
19:29 Peti bácsi: Dobunk egy duplát. Sarokból kapunk egy triplát. 42-34 áll a táblán
19:29 Peti bácsi: Palánk alól kapunk egyet, 42-32 oda
19:28 Peti bácsi: Kimarad
19:28 Jimmy: Jó lenne ha védekeznénk már végre, nagyon sok pontot kaptunk... :-(
19:28 Peti bácsi: Meg is történt: Bere betöréséből faultos kosár, 40-32, jön a büntető
19:28 Peti bácsi: Most Bere szereli az ellenfelet. Jó lenne kosarat dobni

19:27 Peti bácsi: Farkas szereli az ellenfél játékosát, de támadásban kidobjuk az alapon a labdát. 40-30

19:27 Peti bácsi: Nem igaz! Újra 5 másodpercen belül ziccert kapunk
19:26 Peti bácsi: Oláh dobhat kettőt visszaszerzett labdából, bemegy mind2. 38-30
19:26 Peti bácsi: 38-28 egy újabb gyors debreceni kettessel.
19:25 Peti bácsi: Védőlepattanókban mostanában gyengék vagyunk. Kapunk egy kosarat, csorba triplával válaszol, majd azonnal kapunk egy újabb kettest: 36-28, Oláh ziccerével
19:24 Peti bácsi: 32-24
19:24 Peti bácsi: Ja szia, Jimmy
19:23 Peti bácsi: Farkas betör, dobhat kettőt. A 2. negyedből 1:13 telt el.
19:22 Peti bácsi: Két ajándék debreceni büntető. Egy bemegy, 32-22 oda.
19:22 Peti bácsi: Nem borzasztóan segítenek rá, de igyekeznek. Farkas tempójával 31-22 oda
19:21 Peti bácsi: A kispadunk fel van paprikázva. Jó lenne, ha ez a játékban is látszódna, főleg a koncentrációban. Ahogy kezdtük a meccset, nekünk kellene vezetni ennyivel, és akkor a két házi bírójuk nem lenne ennyire aktív.
19:19 Peti bácsi: Vége az első negyednek: 31-20-ra vezet a DEAC
19:19 Peti bácsi: 31-20, 1,14 másodperc
19:18 Peti bácsi: Bemegy mindkettő
19:18 Peti bácsi: 11,5 másodperc, ők dobnak kettőt.
19:18 Peti bácsi: 29-18-nál Csorba dobhet kettőt. Közben Takács jött Bere helyett. 29-20
19:18 Jimmy: + védekezésben
19:17 Peti bácsi: Alapvonali tempót kapunk. A játékvezetők beindultak, de azért, mert gyengén muzsikálunk támadásban.
19:16 Peti bácsi: Technikait fújnak. 27-18
19:16 Jimmy: jó szar a védekezés :-(
19:15 Peti bácsi: Újabb támadóhibát fújtak ellenünk.
19:15 Peti bácsi: oda
19:15 Peti bácsi: 26-18!
19:15 Peti bácsi: Kapunk egy 8méeter triplát 24-18 oda, 1 perc a negyedből. Eladtuk a labdát, két debreceni büntető
19:12 Peti bácsi: Középső betörésből debreceni kosár, majd támadólepattanóból Csorba-ziccer, majd miénk a védő, de Krisz ellépi a túloldalon
19:11 Peti bácsi: Kapunk egy távoli kettest. Embert fogunk, ha nem írtam volna, A támadójátékunk akadozik, egy kényszeredett kísérletet dobtunk el, és kaptunk egy 2+0-t, majd támadásban elléptük. 16-15 ide
19:10 Peti bácsi: Rácz büntetőzik, egy bemegy. 16-11 ide
19:09 Peti bácsi: 5 perc telt el. Támadunk. Bere most kissé lazán tette fel a ziccert, kimarad, ők jönnek, és kapunk egy triplát. 15-11 ide
19:08 Peti bácsi: Farkas távoli kettes kísérlete kimarad, de a másik oldalon a védő Ráczé
19:07 Peti bácsi: Kivédekezzük, Farkas befejezi, 15-8, és a debreceni játékvezető hármas dobás közben lépést fúj ellenük!
19:06 Jimmy: Szia Peti bácsi!
19:06 Peti bácsi: 4 perc telt el, időkérés. Szerintem ők kértek időt. 13-8 ide.
19:05 Jimmy: Let's go srácok!
19:05 Peti bácsi: Csorbáé a védőlepattanó, a támadásunk kimarad
19:05 Peti bácsi: Marci úszott a levegőben a védőlepattanóért, megvolt. Rácz, majd Farkas kosarával 13-8 ide
19:04 Peti bácsi: Bere Marci 3-szor rakta föl, mind3 faultos volt, de csak az utolsót fújták, be, és ebből 2+1 lett
19:04 Peti bácsi: A betörések levédekezésével gondjaink vannak, faultos kosarat kapunk, a +1 is jó. 8-6 oda, de...
19:03 Peti bácsi: Bemegy mindkettő. Marci naggggyonnn motiváltan játszik
19:03 Peti bácsi: A védő a miénk. Bere triplája után Krisz szerez támadót, Csorba tempója is kimarad, de Marci leszedi a támadót, és 2 dobást harcol ki.
19:02 Peti bácsi: Rácz, Bere, Csorba, Farkas, Szalai. Itt-ott egy-egy támadóhiba, Farkas kihagyott triplája, aztán lepattanóból, "húzásból" kapunk egy kosarat, de Bere Marci válaszol: 5-4 oda
19:00 Peti bácsi: Egyből kaptunk egy triplát, 3-2 oda
18:59 Peti bácsi: Üdv!