bv  2011.03.14. 22:10

BP

19:58 Peti bácsi: "

19:57 Peti bácsi: be fogjuk húzni.
19:57 Peti bácsi: "Úgy érzem, a mezőny legjobb csapatával szemben tisztességes játékkal nagyszerű eredményt értünk el. Ha múlt héten így játszik a csapat, akkor biztosan nyertünk volna. Szerintem már csak egy rázós meccsünk van, Debrecenben a DEAC ellen, a többit
19:56 Peti bácsi: Nyilatkozat: Takács János
19:56 Peti bácsi: Takács az utolsó pillanatban pöciből beteszi a lepattanót a kosárba. Vége: 75-82. Jó meccs volt, de főleg a dobóteljesítményünk lehetett volna jobb, a játékvezetés pedig rosszabb nem lehetett volna. Összevissza.
19:54 Peti bácsi: 1 bement
19:53 Peti bácsi: Mi pedig kidobjuk a labdát, fault, 10,1 másodperc, 73-81, két szerencsi büntető.
19:53 Peti bácsi: Takács faultol edzői kívánság szerint, 17,8 másodperc. Sajnos ők bedobják
19:52 Peti bácsi: 19,7 másodperc
19:51 Peti bácsi: Csorba kosarával 73-79, szerencsi időkérés. Gondolom, azért is, hogy ne a letámadás ellen kelljen felhozniuk a labdát, hanem a támadótérfelükről
19:50 Peti bácsi: 26 másodperc, 71-79
19:50 Peti bácsi: Farkas beveri a triplát, 71-77, faultolunk.
19:49 Peti bácsi: Közben kimaradt egy hármasunk és egy kettesünk, de miénk a labda
19:49 Peti bácsi: 68-77, 31 másodperc
19:49 Peti bácsi: Időt kért az ellenfél. Bedobás után Szalay gyorsan faultol. Szerintem hamarabb kellett volna elkezdenünk. 1 bemegy, a lepattanóba Kovács beleüt, végül Nagy kilép.
19:47 Peti bácsi: 68-76
19:45 Peti bácsi: 66-76, 57 másodperc
19:45 Peti bácsi: Szerencsénk sincs, Nagy faultos betörése kipördül a gyűrűből. Így 2 dobás lesz. Időt kértünk.
19:44 Peti bácsi: 1 bemegy, 66-76
19:44 Peti bácsi: Csorba a körtén kívülről betalál, 66-75. Szerencsi büntetők.
19:40 Peti bácsi: Bere dobhat 2:29-nél
19:39 Peti bácsi: 60-74, Farkas csak feltette a kezét, gondolom 4 faultja van.
19:39 Peti bácsi: Ekkora különbségnél mi is kapunk dobási lehetőséget (Nagy Ádám), 1 bemegy. 60-71
19:38 Peti bácsi: A büntető beesik, 59-71, 3:09 van hátra
19:37 Peti bácsi: 59-68, azaz 59-70 egy faultos kosárral.
19:37 Peti bácsi: Bere távolról 2 pont, nyomjuk a letámadást
19:37 Peti bácsi: 57-68, időt kértünk. Az edzők szerint bennállásból esett a kosár, de megadták. Farkas triplája kimaradt.
19:34 Peti bácsi: Eladjuk a labdát
19:34 Peti bácsi: 57-66, 4 és fél
19:34 Peti bácsi: Szalay próbálkozott a palánk alatt, nem volt fault Náluk van fault, Bere vállalja is. Kovács dobhat
19:33 Peti bácsi: Kapunk egy triplát
19:33 Peti bácsi: 57-62 Farkas tempója után. Jimmy kissé felpaprikázta a kedélyeket Kovács most kilökte Jimmyt a pályáról, de övéké a labda
19:32 Peti bácsi: Újabb ajándék dobások a félpályán megfújt semmi miatt, 55-62
19:31 Peti bácsi: Berétől bennállás miatt elveszik, pedig nem is kapott labdát. Most kettős fault.
19:30 Peti bácsi: A második jó, 55-60. Jimmy jön mindjárt apályára
19:29 Peti bácsi: Az első kimarad!
19:29 Peti bácsi: Most jogos volt, dobás közben, 2 büntető
19:29 Peti bácsi: Kovácsot sajnos visszahozták a végjátékra
19:29 Peti bácsi: 55-59. Most ők kaptak ajándék faultot
19:28 Peti bácsi: 7 perc van hátra, megszereztük a lepattanót, Bere kosarat dob!
19:28 Peti bácsi: Farkas triplája kimaradt
19:27 Peti bácsi: Miénk!
19:26 Peti bácsi: Most van fault. Szalay dobhat kettőt. Az 1. jó, 53-59

19:24 Peti bácsi: Bere labdát szerez, Farkas triplát dob! 52-59

19:23 Peti bácsi: Szalai 3-4 méteres tempójával feljövünk 10-re

19:22 Peti bácsi: Ők kezdték az utolsó 10 percet. Kihagyták a triplát.
19:22 Peti bácsi: Szalai távoli tempójával 47-59. Az ellenfél 3 faultot kapott ebben a negyedben, nekünk már a felénél megvolt a bónuszunk. Vége a negyednek, 47-59
19:19 Peti bácsi: Lépéshiba után dob az ellenfélérvényes kosarat. 45-59
19:19 Peti bácsi: Farkas nem ér oda, sajnos nem először, újabb tripla. Ugyanő jól játssza meg Berét, 2 p45-57
19:18 Peti bácsi: Most szépen kiforgatta az ellenfél a palánk alól, szerencsi tripla. Rendszeresen kimaradnak a dobásaink, ez a baj.
19:17 Peti bácsi: Újabb két szerencsi büntető. Most nem szedtük le a lepattanót, mert Kovács mindenkit arébb tud rakni. 43-51, mert 1 ment be.
19:16 Peti bácsi: 3:16 van a negyedből
19:16 Peti bácsi: A zóna most azért jó, mert hátul erősebbek vagyunk. 3-2-es alakuló. Szabad labdánál kapnak két ajándék büntetőt, 43-50.
19:13 Peti bácsi: Újra kivédekeztük, most lépés miatt veszik el tőlük a labdát.
19:13 Peti bácsi: Korcsog kosarat dob a támadóidő lejártakor, szerintem túl, de megadják. Az előbb zónára váltottunk, most nem is találták az ellenszerét, kidobták a labdát. 41-48
19:10 Peti bácsi: Farkas alapvonali triplája kimarad, kapunk egy ziccert, 39-48. Időt kérünk. 5:40 van a 3. negyedből. Bere pár perce a padon 3 faultja miatt.
19:08 Peti bácsi: 39-46
19:08 Peti bácsi: Ja nem mi kértük, hanem ők. Támadólepattanóból kosarat dobnak. Indulnak, Farkas látszólag tisztán szerel ziccerben, de 2 dobás
19:07 Peti bácsi: Bere is az első félidőben elefántpuszi miatt sérült meg, szerencsére már tudja vállalni a játékot. A büntető bemegy, 39-42
19:06 Peti bácsi: Ez is alálépős fault volt.
19:06 Peti bácsi: 3:10 telt el a 3. negyedből. Farkas faultos kosarat dobott, de kissé ő is megsérült. A büntető előtt időt kértünk
19:04 Peti bácsi: Bere ziccerével 36-42, és kivédekezzük
19:04 Peti bácsi: 34-42 Kovács 2+1-ével
19:03 Peti bácsi: Kimarad a szerencsi ziccer, Farkas pedig triplát dob 34-39
19:03 Peti bácsi: 31-39
19:02 Peti bácsi: Farkas és Korcsog 2-2-zik föntről, Korcsog büntetőzhet.
19:02 Peti bácsi: Kivédekezzük, kimarad Bere közeli helyzete, Korcsog támadót szed, de végül elcsesszük a támadást. Sajnos két emberünk között szed a szerencsi center labdát, faultos kosár, a bünti kimarad30-39
19:00 Peti bácsi: Farkas triplával kezd
18:59 Peti bácsi: Mi kezdjük a harmadik negyedet.
18:48 Peti bácsi: Farkasnál is volt alálépés, az sem volt semmi. Ez a két játékvezető vagy ennyire képes, vagy pedig nem szeretik két játékosunkat.
18:46 Peti bácsi: Csorba alá lépnek tempó közben, mehet tovább, kosarat kapunk. Majd az utolsó másodpercben Farkas triplája bemegy. Félidő: 27-37.
18:45 Peti bácsi: 35 másodperc
18:45 Peti bácsi: Labdát szerzünk lepattanó után. Farkas tempója közben most nem fújnak faultot, palánk alatti dugdosásból viszont kapunk egy kosarat. 24-35
18:44 Peti bácsi: Szerintem ebben a játékvezetői helyzetben nekünk is be kellene vinni néhány ütést. Tudom, hogy nem sportszerű ez a megjegyzés, de a játékvezetők hagyják, és a szerencsiek alkalmazzák. Farkas büntetői bemennek. Folytatjuk a letámadást
18:42 Peti bácsi: Farkas betörése közben faultolnak, kapunk két dobást. 1:27 van félidőig és időt kértünk.
18:41 Peti bácsi: A játékvezetők kezéből kicsúszott a meccs, és ez nekünk nem kedvez
18:40 Peti bácsi: Csorba tempója kimarad, lepattanónál kiraknak minket. A palánkunk alatt faultolunk, büntetők, 22-32. 2 és fél perc
18:38 Peti bácsi: Lépés és támadóhiba elengedve, szerencsi kosár. 22-31. Bere megsérült, remélem, nem komoly
18:37 Peti bácsi: Végre az ellenfél is követett el úttörőhibát, kidobták a labdát az oldalvonalon kívülre. Farkas alapvonali tempójánál faultolnak, kimarad mindkét bünti.
18:35 Peti bácsi: 22-29 egy fura kosár után. Ezek verekednek. Kosarazni is tudnak, de folyton verekednek. Korcsog dobhat, az első kimaradt, a másodikat elvették a játékvezetők.
18:34 Peti bácsi: 5 perc
18:34 Peti bácsi: Újabb bunkó ütés után Szalay büntetőzik, 22-27
18:33 Peti bácsi: Néha bejön a szerencsiek próbálkozása: a palánk alatt dobócsel után nekiugranak a védőnek és várják a faultot. Szalaynak fogták a derekát, úgy dobott kosarat, de kaptunk egy lerohanásos gólt. 21-27
18:31 Peti bácsi: Korcsog támadásban nem bír "testileg" Kováccsal, elmegy a labda. 19-25
18:30 Peti bácsi: 6:44 van szünetig
18:30 Peti bácsi: A szerencsiek dobnak egy triplát , a nézők szerint kettes volt.19-24
18:29 Peti bácsi: Szalai a félpályánál visszaszerzett egy labdát, majd végigvitte ziccerbe és emberrel a nyakán bedobta, fault nélkül. 19-21
18:28 Peti bácsi: Rengeteget zár az ellenfél és minden eszközt bevetnek, nagyon jól csinálják. A játékvezetők most már másodszor fújnak ellentétesen, végül a kárunkra döntenek egy oldalvonali helyzetnél
18:27 Peti bácsi: 15-21 egy újabb védekezési hibánk miatt, majd Bere majdnem hármasával 17-21
18:26 Peti bácsi: 15-19, nem szedtük le a védőlepattanónkat. Távoli dobásunk kimarad, a lepattanónál Jimmy ellen faultot fújnak
18:25 Peti bácsi: 15-17 két szerencsi büntetővel
18:24 Peti bácsi: Az ellenfél védekezése elég érdekes, szerintem túlságosan kemény, de a játékvezetők nem ezen a véleményen vannak. Könyökölnek, löknek, dűtenek, borítanak.
18:23 Peti bácsi: A szerencsiek még triplahelyzethez jutnak, de ez kimarad, a negyed vége15-15.
18:22 Peti bácsi: Nagy Ádám dobhat büntetőt, 6 másodperc. Bemegy mindkettő
18:22 Peti bácsi: Miénk a labda, a szerencsi edző szerintem igazságtalanul reklamál. A játékosai lepattanónál ellökik az embereinket. Jimmy szerez támadót, de végül kint elmegy a labdánk. Kapunk egy kettest. 13-15
18:20 Peti bácsi: Jimmy a pályán. Farkas balról sok dobócsel után beveri a triplát, egál!
18:20 Peti bácsi: Eladjuk a labdát, de ellentámadásban az egyik szerencsi lépéssel indul
18:19 Peti bácsi: 2 perc a negyedből. A támadásaink most borzasztóan nem jönnek össze, kiszorítanak minket. Kapunk egy triplát, 10-13. Időt kértünk. 1:42
18:17 Peti bácsi: Bere távoli tempója kimaradt (dobnia kellett), kapunk egy blokk utáni ziccert. Korcsogtól elveszik a labdát a palánk alatt, vagy elhagyta (remekül zártak össze), most pedig két szerencsi büntető bemegy, 10-10
18:14 Peti bácsi: Cserélünk: Szalay és Takács helyére Nagy és Korcsog
18:14 Peti bácsi: Viszont sajnos a félpályánál eladjuk a labdát, és lefutásos kosarat kapunk
18:13 Peti bácsi: Most két szerencsi büntető Szalay faultkja után, kimaradnak
18:12 Peti bácsi: A szerencsiek egyenlőre hál'Istennek rosszul dobnak távolról, és a védőlepattanókat megszerezzük. Nálunk viszont több eladott labda rontott az esélyeinken. Folyamatosan letámadunk, fárasztani akarjuk az ellenfél remek, de idősödő játékosait.
18:09 Peti bácsi: Nagyon nagy a küzdelem, ha még nem mondtam volna. Az is döntő lehet, hogy ki bírja jobban erővel
18:09 Peti bácsi: Kinti tempóból egyenlít az ellenfél, Farkas betörés után a büntetőről dob egy remek tempót, 6-4 ide
18:08 Peti bácsi: 3 perc telt el, és nagy a küzdelem. Bere betörésből begyötörte a kosárba a labdát, 4-2 ide
18:06 Peti bácsi: Szalay Krisztián bevitte a labdát és befordulás után egyenlített.
18:06 Peti bácsi: Most egy elzárás utáni betörésből ziccert kapunk egy szerencsi kisembertől. 0-2.
18:05 Peti bácsi: Mindkét csapat embert fog, és meglehetősen messzire kihúzódva. A Szerencsben több jó dobó is van, persze nálunk is, és nem dobhatunk újra 34%-kal. Két szerencsi büntető kimarad, de a mi ellentámadásunk is. 0-01:40 után
18:04 Peti bácsi: Két-két meddő támadás
18:03 Peti bácsi: Farkas, Takács, Bere, Csorba, Szalay a kezdőötösünk. Az ellenfél a mezőny legjobb csapata (azt hiszem, ezt nemigen kérdőjelezi meg senki), de ők sem verhetetlenek. Elhozzuk a labdát feldobásnál!
18:01 Peti bácsi: Rece és Ciupi hiányzik, mindenki más itt van (ha jól tudom). A nézőszám még 100 alatti, de szinte biztos, hogy jönnek még nézők.
17:54 Peti bácsi: Üdv! 5-6 perc múlva kezdődik a Békés-Szerencs meccs. Játékvezetők: Varga, Szablics (Szeged)