2009/2010. év : Élő

Élő

bv  2010.03.27. 12:02

DEAC-BSZSK

23:59 Peti bácsi: Mucsi Pista a játékvezetőnek: "Te majom! Ha füves pályán játszanánk, akkor csiklandozná a seggedet a fű!" :-)
20:30 Peti bácsi: 107-70. A rengeteg eladott labdánk miatt a mégiscsak "rendesen" kaptunk ki.
20:28 Peti bácsi: Egy büntetőt bedobnak. Mi kihagyjuk a tempónkat. Bodnár Gabi alapról dob egy tempót. De kapunk egy triplát. 105-68. Eladjuk. Betöréses kosarat kapunk. Bodnár Gabi újabb kettest dob.
20:26 Peti bácsi: 101-66, másfél perc van hátra. Közben Hajdú helyett Ádám ment fel, majd most Farkas helyett Bondár Peti
20:25 Peti bácsi: Farkas szerel egy dobást, Jimmy indulásból ziccert dob.
20:25 Peti bácsi: 101-63, mert betörésből bal ziccert kapunk. Kimaradt hármas, de Jimmy támadót szerez és dobhat kettőt. A második bemegy, 101-64.
20:24 Peti bácsi: Az egyik bement, majd jött a szokásos labdaeladásunk. Újabb két debreceni büntető következik. Szintén a második megy be.
20:23 Peti bácsi: 3:06 van hátra, időt kértünk 97-63-nál. Két debreceni büntető.
20:18 Peti bácsi: Ádám helyett Bodnár Gabi megy a pályára.
20:18 Peti bácsi: 6:19 van hátra.Újabb betöréses olcsó gólt kapunk, majd szokásos labdaeladásunk után újabb olcsó indulásos kosarat. Elmegy a labda, kosarat kapunk. 90-59. Most össze vagyunk omolva.
20:16 Peti bácsi: A büntető sarkán egy kicsit kívülről tiszta tempót dob a debreceni játékos. 84-59. Támadunk, de lejár a támadóidőnk.
20:15 Peti bácsi: Gyuri tempója a büntetővonal környékéről most kimarad. Támadnak tovább, mert nem szedtük le a védőt. Kapunk egy faultos kosarat, a büntető is bemegy. 80-59, Jimmy támadót szerez, utána eladjuk a labdát, és mehcsinálják a 2-1-et. Hajdú hármasa kimarad
20:13 Peti bácsi: Gyuri a trapéz sarkán belülről dob palánkos tempót. Nagyon rossz debreceni triplakísérlet után hozhatjuk a labdát.
20:12 Peti bácsi: Az irányítójuk középen betöréses ziccert dob. Kimarad a hármasunk, kapunk egy ziccert.77-57.
20:11 Peti bácsi: Mi kezdjük a negyedet. Farkas jó passzából Varga harcol ki 2 büntetőt, és be is dobja őket.
20:10 Peti bácsi: 73:53, Farkas dob egy tempót a büntető környékéről. Vége a 3. negyednek, 73-55 oda.
20:09 Peti bácsi: 71:53. A debreceniek ha nyögnek egyet, akkor már kapnak is egy faultot. Hajdú triplája kimarad, az ő távoli kettesük nem. Újabb távoli dobásunk marad ki, majd egy ziccerük. Hosszú debreceni támadás után megszerezzük a labdát.
20:07 Peti bácsi: Hajdú dob hármast balról. Megszerezzük, de a mini játékvezető az induló Hajdú alatt van, aki kilép. Kapunk egy betöréses kosarat. Hajdú betör, a síp néma, újabb indulásos gólt kapunk. Hajdú ziccere bemegy, kapunk egy tempókettest, eladjuk a labdát.
20:05 Peti bácsi: Jimmy támadót szerez. Gyurinak újra kiveszik a kezéből a labdát. Indításból faultos kosarat kapunk, mert nem érünk vissza. 55-48, hiszen a büntető is bement
20:04 Peti bácsi: Miénk a labda. 62-45, 4:30 hátra. Farkas újabb triplát dob. 62-48. Kivédekezzük.
20:03 Peti bácsi: Farkas dob egy hármast.
20:02 Peti bácsi: dob. Nem tudjuk kizárni a centerüket, bedobja. 62-42 oda, 5 perc
20:01 Peti bácsi: Újra eladjuk, és nem érünk vissza. 18 oda. Farkas Gergőnek ebben az időszakban nagyon nem megy. Elveszik tőle a játékvezetők a labdát. Visszaszerzi, de kimarad a hármasa. Kapunk egy tempókettest. 20 oda, újabb eladott. Kivédekezzük, Farkas ziccert
19:59 Peti bácsi: Farkas triplája kimarad. Kivédekezzük. Gyuri jól küzd védekezésben. Újabb labdaeladásunkat büntetik indításkosárral. Most gödörben vagyunk, Vili időt kért. 56-40, a palánkunk alól hozzuk. 7:19 van a 3. negyedből hátra
19:57 Peti bácsi: 51-40. Gyuri védőt szerez. De a kiszabadítás után indításból eladjuk. Balról kapunk egy hármast. 54-40
19:56 Peti bácsi: Labdaleütés közben volt a fault, de megadták a kosarat, és a büntető is bemegy. Hajdú az alapvonalról betörve 2+1-gyel válaszol
19:55 Peti bácsi: Ők kezdtek. A játékvezetők elvették tőlük a labdát. Támadásban pedig a debreceniek Gyuritól, és indításból gólt kaptunk. Most mi álltunk benn.
19:49 Peti bácsi: Nem dobunk kosarat, de szerencsére nem is kapunk. Félidő: 46-37 a DEAC-nak
19:48 Peti bácsi: Hajdú támadót harcol ki, azaz a földre vitték. 24 vissza, támadunk.
19:48 Peti bácsi: Középről marad ki egy kényszerű tripla. A mi szerelésünk szabálytalannak minősült. 29-cel a félidő vége előtt támadnak
19:46 Peti bácsi: 7 pontnál Gyuri védőlepattanót szerez, de ezúttal az alapvonalon kívülre dobjuk a labdát. Gyuri helyett Pocsaji. Kapunk egy kosarat bennállás után.46-37
19:45 Peti bácsi: Ziccerben Ádám kezét durván keresztbe verték, köze nem volt a szerelési szándékhoz. Sima kettő dobás, bemegy.
19:44 Peti bácsi: Kissé hamar dobtunk, kimarad a hármasunk. Az ellenfél centere viszont begyötri a labdát a kosárba. Hajdú betörésből ziccert dob. Lepattanóból kapunk egy kosarat, majd kihajítjuk a labdát az oldalvonalon kívülre. 44-35
19:42 Peti bácsi: Jimmy újra támadólepattanóból dob balról kosarat. 38-33. Betörésből gólt kapunk, és időt kérünk. 3:18 van félidőig, 40-33. Sajnos nem nagyon tudunk cserélni. Ők viszont folyamatosan csereberélnek.
19:41 Peti bácsi: Hajdú egymás után két védőt is szerez, Farkas indításból dob kosarat. Betörésből kapunk egy kettest. Újabb hármasunk marad ki, most Ádám révén. Hajdú labdát szerez, a félpályánál elkepják. Sportszerűtlen hiba. 38-31, 3:49, a büntetők sajnos kimaradn
19:39 Peti bácsi: Hajdú középről triplával szépít, 7 pont oda
19:38 Peti bácsi: Ők kapnak 3 dobást. Kettő bemegy, 36-26.
19:37 Peti bácsi: A játékvezetők tovább nyomnak minket. Gyuri újabb kettest dob középről, kapunk egy triplát. Farkas válaszol. 34-26, 6 perc
19:36 Peti bácsi: Újabb hármast kapunk, majd kihagyjuk. Kivédekezzük, Gyuri egymás után 2 védőt szed. A hármast dobó játékosunkat hasba szúrják, mehet tovább. Gyuri dob befordulásból egy 2-3 méteres palánkosat.31-21 oda
19:35 Peti bácsi: Bennállás miatt övéké a labda. Farkas szerel ziccerben, majd a másik térfélen ketten megtámadják, és elveszik. Kapunk egy kosarat, majd kimaradnak a dobásaink. Hajdú szerez egy védőt, Gyuri centermunkájának nincs magzata.
19:32 Peti bácsi: Az az ajándék 6 büntető és két labda a különbség. Mi kezdjük a 2. negyedet.
19:31 Peti bácsi: eladjuk és visszaszerezzük, 24-gyel a negyed vége előtt miénk a labda. Vége a negyednek, 26-19
19:30 Peti bácsi: Jimmy védőt szed. A sokadik hármasunk marad ki, ezúttal Hajdú részéről, ők pedig bedobják alapról. 26-19, 40 van vissza
19:29 Peti bácsi: Eladott labda, kapunk egy kosarat. 23-17. Gyuri dob be egy alapvonali tempót. 23-19.
19:28 Peti bácsi: alapon sötétpiros a vonal.
19:27 Peti bácsi: Szinte azonnal kapunk egy hármast, és Hajdú tüstént végigviszi, bedobja. 18-17 oda. Labdát szerzünk, de kihagyjuk a támadást. Beengedjük a debrecenit, faultos kosár. Jimmy újabb támadót szerez. Már másodszor lépünk ki az oldalvonalon kívül. Sötétzöld
19:25 Peti bácsi: Bemegy mindkettő (Marosi 8 pontnál jár). Jimmy támadólepattanót szed, és kosarat dob belőle. Egál
19:24 Peti bácsi: A kezdőötösünk Hajdú, Farkas, Korcsog, Nagy és Varga volt. A padon Pocsaji, Bondár, Bodnár és jómagam foglalunk helyet.
19:24 Peti bácsi: Most nem mennek be a dobásaink, de nem tudják a debreceniek leszedni a labdákat (miattunk). Hajdútól elveszik lépés miatt a labdát, szerintem jogosan.A tendencia folytatódik, 2 debreceni büntető következik. Időt kérünk.
19:22 Peti bácsi: Kpunk ugyan egy fura kosarat, de Hajdú triplát dob. 13-12 ide. A játékvezetők meg is unják, a harmadik ajándék labdát (2 dobást adják oda). Az egyik megy be. 13-13. 5 perc
19:21 Peti bácsi: Farkas Gergő a második vagy harmadik védőlepattanóját szedi, végigviszi, ziccer, 10-10.
19:20 Peti bácsi: Farkas Gergő hármasával 7-5 oda, mert dobtak egy büntetőt is. Kapunk egy hármast, Hajdú pedig faultos kosarat dob, a büntető is bemegy. 10-8 oda.
19:18 bvbekes: üdv! kezdődik a DEAC-Békés meccs. Az eddigieknél is tartalékosabbak vagyunk. Most 2-0 a Debrecennek. Magassági fölényben vannak, a második kosarat is a palánk alól kapjuk. Jimmy támadólepattanóból szépít, de egy trapézon kívüli tempóból jön a válasz.